Meniu
Cos de cumparaturi

Folosim cookies-uri pentru a va oferi cea mai buna experienta pe site-ul nostru. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu folosirea lor

Bristor

Producator: Bristor Stoc: In Stoc
Compozitie :1 plic cu granule pentru solutie orala contine paracetamol 280 mg, acid ascorbic 100 mg, maleat de feniramina 10 mg si excipienti: Zahar, citrat de magneziu anhidru, fosfat monosodic de riboflavina, aspartam, aroma de banana-caramel (sorbitol, maltodextrina, guma arabica). Grupa far..
22,00 RON 27,25 RON

Acest produs este disponibil doar in farmacie.

Producator: Bristor Stoc: In Stoc
FERVEX pentru adulti 8 plicuri..
17,00 RON

Acest produs este disponibil doar in farmacie.

Producator: Bristor Stoc: In Stoc
Upsavit Vitamin C conţine acid ascorbic. Acidul ascorbic sau vitamina C este o vitamină esenţială pentru organismul uman.Upsavit Vitamin C este indicat la adulţi pentru tratamentul deficitului de vitamina C. La om, deficitul de vitamina C determină o boală numită scorbut. Manifestările de î..
12,00 RON

Acest produs este disponibil doar in farmacie.

Afisare 1 - 3 din 3 (1 pagini)