Meniu
Cos de cumparaturi

Folosim cookies-uri pentru a va oferi cea mai buna experienta pe site-ul nostru. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu folosirea lor

FERVEX pentru copii fara zahar 8 plicuri

FERVEX pentru copii fara zahar 8 plicuri
-19 %
FERVEX pentru copii fara zahar 8 plicuri
Transport gratuit comandă minimă 250 lei
Gama variată de produse.
Livrare 24-48h.
Zile
Ore
Min
Sec
22,00 RON
27,25 RON
  • Disponibilitate: In Stoc
  • Cod Produs 3585552965542nu

Acest produs este disponibil doar in farmacie.

Compozitie :1 plic cu granule pentru solutie orala contine paracetamol 280 mg, acid ascorbic 100 mg, maleat de feniramina 10 mg si excipienti: Zahar, citrat de magneziu anhidru, fosfat monosodic de riboflavina, aspartam, aroma de banana-caramel (sorbitol, maltodextrina, guma arabica). 
Grupa farmacoterapeutica: analgezice antipiretice; anilide; combinatii. 
Indicatii terapeutice 
Tratamentul simptomatic al racelilor comune, rinitelor alergice si vasomotorii, starilor gripale (pentru ameliorarea stranutului, secretiei nazale apoase, inflamatiei mucoaselor nazala si sinusala, febrei, durerilor de cap si musculare). 
Tratamentul cu antibiotice poate fi necesar in cazul aparitiei infectiilor bacteriene. 

Contraindicatii: varsta sub 6 ani ,glaucom ,insuficienta renala,alergie la paracetamol

Spune-ti opinia

Nota: Codul HTML este citit ca si text!
Rau Bun

COST TRANSPORT

Colaboram cu echipa FanCurier pentru livrari in tara si in Bucuresti.

Livrarea se incadreaza in 24h-48h.
Pentru comenzi de minimum 250 ron transportul este GRATUIT (in limita a 5kg)
Pentru Bucuresti transportul costa 15 lei/1 kg (fiecare kg suplimentar se taxeaza cu 0.8 lei).
In tara transportul costa 15 lei/1kg ( fiecare kg si km suplimentar se taxeaza cu 0.8 lei)

Plata se va face Ramburs.